O FIRMIE INST-EL

zdj-o-firmie-instl.jpg
Firma Usługi Elektromontażowe Inst-el sp. z o.o. posiada wieloletnią tradycję. Została założona w dniu 01.04.1993r jako spółka cywilna
w oparciu o: Zakład Instalatorstwa Elektrycznego - Wacław Zadora - działającego od roku 1982.

Inst-el do dnia dzisiejszego prowadzi działalność na rzecz budownictwa ogólnego w pełnym zakresie sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych.

W obecnej chwili firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę techniczną oraz brygady wykonawcze, pracownicy posiadają wymagane uprawnienia i kwalifikacje w tym: uprawnienia budowlane; uprawnienia do eksloatacji i dozoru urządzeń, instalacji i sieci; oraz uprawnienia do prac w technologii PPN. Wszystkie prace są wykonywane z uwzględnieniem najnowszych technologii oraz nowoczesnych materiałów elektrycznych stosowanych w budownictwie.

W okresie działania Zakładu wypracowane zostało zaplecze sprzętowe umożliwiające podejmowanie wszelkich prac związanych z modernizacją jak również rozbudową czy też nowo powstających instalacji elektrycznych, sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia oraz stacji transformatorowych.

HISTORIA FIRMY

1982

jest to rok, w którym powstała firma pod nazwą Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Wacław Zadora

2002

Ustalenie ostatecznej nazwy firmy - Usługi Elektromontażowe

„INST-EL” Sp. z o.o..

1993

nastąpił czas zmian, wówczas firma przekształciła się w Zakład Usługowo Handlowy „INST-EL” s.c.

Do teraz

Ciągły rozwój firmy INST-EL Sp. z o.o. m.in. poprzez zwiekszenie obszaru w zakresie realizowanych zadań oraz zwiększanie potencjału kadrowego i sprzętowego. 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt według ustawień przeglądarki.